BricsCAD V19

Program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością - to CAD, który stanowi alternatywę dla AutoCAD.

Szkolenie BricsCAD -
wolne miejsca!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na szkolenie z programu BricsCAD, które odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia 2019 r. w Krakowie.

previous arrow
next arrow
Slider

Sprawdź możliwości BricsCAD - wypróbuj za darmo przez 30 dni.

Poznaj BricsCAD

Witaj w zupełnie nowym świecie tworzonym przez program BricsCAD dla wszystkich, którzy chcą wyjść poza horyzont AutoCAD. To program CAD do wspomagania projektowania charakteryzujący się niską ceną i wysoką funkcjonalnością. Program zapisuje i otwiera rysunki w formacie DWG 2018 oraz DXF, DWT i innych. Zastosowany w nim nowy system magazynowania danych umożliwia natychmiastowe porównanie rysunków oraz wizualne zastosowanie wybranych modyfikacji.

Kupując program BricsCAD otrzymujesz licencję wieczystą lub czasową, dla studentów oraz uczelni akademickich jest całkowicie darmowy.

Prosty interfejs 2D i 3D

Rysunki 2D

Modelowanie 3D

Inteligentny kursor

Nakładki

Aktualności

Kup BricsCAD V19 już dziś i zaoszczędź do 15%!

UWAGA! BricsCAD V19 wakacyjna promocja rozpoczęta!   10% zniżki na BricsCAD Pro i Platinum – sprawdź cennik 15% zniżki na BricsCAD BIM i Mechanical – sprawdź cennik   Promocja obowiązuje do 15.07.2019 roku i dotyczy tylko i wyłącznie nowych licencji.

Read More

BiK – Szkolenie w cenie!

Kup program BiK i zyskaj szkolenie gratis! Zapraszamy do skorzystania z promocji BiK -Szkolenie w cenie. Decydując się na zakup licencji programu BiK otrzymujesz szkolenie z obsługi programu gratis! Szkolenie obejmuje moduły: Base, Stal i Żelbet, niezależnie od tego jakie

Read More

BIM na budowie już 06.06.2019

Już 06.06.2019 w Sound Garden Hotel, przy ul. Żwirki i Wigury 18, w Warszawie rozpocznie się pierwsza edycja konferencji „BIM na budowie”, na którą serdecznie zapraszamy. Celem konferencji jest przedstawienie problematyki BIM w sposób prosty, zwracający uwagę na sprawy istotne

Read More

Darmowy podręcznik dla nowych użytkowników BricsCAD

Praktyczny podręcznik w języku angielskim dla byłych użytkowników AutoCADa i innych systemów CAD którzy rozpoczynają pracę w BricsCAD. Więcej publikacji znajdziesz w dziale Dokumentacja.

 

Pobierz za darmo

Porównanie wersji BricsCAD

BricsCAD®

Classic

Projektowanie 2D

Wszystkie znane funkcjonalności CAD
Pełne wsparcie LISP z obsługą vl-, vlr-, vla- i vlax-
Zapis w formacie DWG i DXF R14-2018
Podczytywanie podkładów (XREF) w formacie PDF oraz DWG

BricsCAD®

Pro

Modelowanie 3D, Rendering, Dostęp do nakładek.

Wszystkie funkcje BricsCAD Classic
Modelowanie bezpośrednie
Generowane widoków rysunków na podstawie 3D
Możliwość wczytania nakładek wspomagających projektowanie

BricsCAD®

Platinium

Zaawansowane funkcje Modelowania 3D

Wszystkie funkcje BricsCAD Classic oraz PRO
Modelowanie deformacji
Tworzenie geometrycznych wiązań 3D
Narzędzie porównania modeli 3D
Modelowanie złożeń (hierarchiczna organizacja komponentów)