DDS-CAD: Unikalne rozwiązanie dla inżynierów branży energii słonecznej!

Data Design System oferuje unikalne rozwiązanie do planowania i projektowania systemów fotowoltaicznych. Oprogramowanie umożliwia planowanie systemów fotowoltaicznych do wielu zastosowań. System montażowy na dachu, elewacji lub montowany na ziemi, mogą zostać w pełni zaprojektowane, zasymulowane oraz zwizualizowane w 3D. Pozorny ruch słońca jest pobierany z danej lokalizacji geograficznej umożliwiając sprawdzenie zacienienia obiektów. Do celów prezentacyjnych, można także utworzyć symulacje animowane w postaci obrazu lub filmu dla różnych miesięcy, dni i godzin.

 

Symulacja, wizualizacja oraz pełna dokumentacja.

Z obszernymi możliwościami wizualizacji, DDS-CAD PV pozwalamy naszym użytkownikom zasymulować system na wiele sposobów. Możliwości tworzenia dokumentacji systemu, w szczególności tworzenie planów instalacji, sprawia że DDS-CAD PV jest narzędziem, które przynosi ogromne korzyści dla specjalistów słonecznej energii.

 

 

Zintegrowany moduł Polysun Inside – Vela Solaris.

Opcjonalnym dodatkiem jest zaawansowane oprogramowanie Polysun od naszego partnera Vela Solaris. Z w pełni zintegrowanym plug-inem, Polysun Inside, DDS-CAD PV jest w stanie dokonać dokładnych obliczeń rentowności na podstawie danych globalnych pogody dla kompletnych systemów fotowoltaicznych. Automatyczne dopasowywanie falowników,  wszechstronna baza danych modułów oraz falowników to tylko podstawowe cechy, które Polysun oferuje użytkownikowi.