Cykl lipcowych webinarii systemu DDS-CAD został zakończony!

Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność.

Ze względu na liczne prośby od Państwa webinarium zostanie powtórzone, terminy oraz linki rejestracyjne zostaną dodane na stronie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowany indywidualnym pokazem online, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Webinarium zostanie w najbliższych dniach udostępnione dla zarejestrowanych użytkowników strony. Poniżej efekty naszej wspólnej pracy podczas pokazu.

Pozdrawiamy,

Zespół DDS-CAD

DDS-CAD system do projektowania instalacji MEP
w technologii BIM!

Zapraszamy na webinaria!

W dzisiejszym, konkurencyjnym środowisku biznesowym, każda firma stara się poprawić swoje wyniki finansowe, pracując mądrzej i bardziej wydajnie niż reszta. Uzyskanie takiej przewagi, poprzez podążanie za resztą nie zawsze pozwala osiągnąć zamierzony sukces. Należy spojrzeć poza normy i konwencje, które często są brane omyłkowo jako pewniki.

DDS-CAD MEP to zaawansowane narzędzie do modelowania informacji o budynku (BIM), które może dać Państwu przewagę nad konkurencją, poprawę wydajności, zwiększenie dokładności i zmniejszenie ryzyka. DDS-CAD MEP to jedno z najpotężniejszych narzędzi do projektowania, optymalizowania, symulowania systemów z rodziny MEP oraz tworzenia pełnej dokumentacji.

 

 

 

 

Liczba miejsc ograniczona.