Microsoft jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży technologii informacyjnych. Jego produkty znajdują się praktycznie w każdym domu lub firmie. To producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Oferujemy rozwiązania i produkty firmy Microsoft od wielu lat swoim klientom, jak również wykorzystujemy je na własne potrzeby. Posiadamy status Gold Partnera Microsoft potwierdzony stosownym certyfikatem.

Zobacz nasz aktualny certyfikat


 
Firma AVG Technologies (od 6 lutego 2008, dawniej Grisoft), producent oprogramowania AVG od 1991 roku - kiedy powstały pierwsze oddziały w Europie i USA - skupia się na rozwoju technologii ochrony komputerów przed wirusami, spyware, hakerami i spamem. Od początku swego działania celem firmy jest stworzenie najbardziej wydajnego i funkcjonalnego systemu ochrony komputerów. Obecnie oprogramowanie z rodziny AVG jest używane na ponad 110 milionach komputerów na całym świecie. Jesteśmy autoryzowanym resellerem AVG, oferujemy pomoc oraz produkty tej marki.

 

Ontrack (dawniej Kroll Ontrack) to światowy lider w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej (ang. computer forensics). Firma dysponuje największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych środków dowodowych. W strukturach Ontrack działa również, największe poza Stanami Zjednoczonymi, centrum rozwoju oprogramowania Ontrack. Jesteśmy partnerem firmy Ontrack od wielu lat korzystając z jej pomocy i usług odzyskiwania danych na własne potrzeby i na potrzeby obsługiwanych klientów.


 
Firma Oracle oferuje kompletny zestaw aplikacji SaaS w obszarach ERP, HCM i CX oraz najlepsze w swojej kategorii usługi Platformy - jako-usługi (PaaS) i Infrastruktury - jako-usługi (IaaS) ze swoich ośrodków obliczeniowych ulokowanych w obu Amerykach, Europie oraz Azji. Oracle obsługuje 430 tys. klientów w 175 krajach, posiada 25 000 partnerów - Datacomp jest jednym z nich.


 
Amerykańskie przedsiębiorstwo - drugie pod względem obrotów największe przedsiębiorstwo informatyczne świata. Producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawca usług IT. Firma zatrudnia ponad 300 tys. pracowników na całym świecie. Sprawdzone i pewne produkty HP oferujemy jako partner swoim klientom.


 
STOWARZYSZENIE KLASTER TECHNOLOGII INFORMACYJNYCH W BUDOWNICTWIE istnieje od  02.04.2012 roku. W chwili obecnej BIMklaster funkcjonuje jako oficjalnie zarejestrowane Stowarzyszenie zrzeszające proinnowacyjne i wysoko wyspecjalizowane małe i średnie przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej i ICT, a także instytucje publiczne ze środowiska biznesowego i naukowego wspierające przedsiębiorczość oraz innowacyjność gospodarki w Polsce.


 
Klaster Zrównoważona Infrastruktura to projekt wspólnie realizowany przez podmioty (przedsiębiorstwa, instytucje naukowo-badawcze oraz instytucje otoczenia biznesu) zainteresowane opracowaniem, wdrożeniem i komercjalizacją innowacyjnych technologii z zakresu budownictwa i automatyki wewnątrzbudynkowej oraz propagowaniem ekologicznego budownictwa w Polsce. Współpraca została sformalizowana podpisaniem umowy klastrowej 27.01.2011r.