Asystent w dziale rozwoju systemów BIM

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. angielskiego technicznego;
  • Biegła znajomość obsługi komputera;
  • Gotowość do podejmowania trudnych i ciekawych wyzwań;
  • Gotowość do podróży;
  • Gotowość do wystąpień publicznych;

Mile widziana znajomość języka:

  • Niemieckiego;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat;
  • Prace w świetnym zespole wybitnych specjalistów z zakresu technologii BIM;
  • Ciekawe projekty;
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami;

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tłumaczeń: podręczników użytkownika, pomocy, materiałów informacyjnych na strony internetowe;
  • Nagrywanie filmów instruktażowych;
  • Udział w konferencjach;
  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych Facebook i LinkedIn;
  • Aktualizowanie informacji na stronach internetowych;
  • Udzielanie odpowiedzi na mailowe zapytania użytkowników i partnerów
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami;
  • Współudział w przygotowywaniu konferencji i imprez targowych;