Specjalista ds. programów kosztorysowych

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (m.in. social media)
  • uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oferowane oprogramowanie
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy zgodnie z jej standardami

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • obsługa komputera w tym znajomość podstawowych systemowych narzędzi informatycznych, Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • zdolności nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane umiejętności sprzedażowe, komunikatywność oraz znajomość programu Zuzia/BIMestiMate

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • udział w procesie tworzenia oprogramowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca w siedzibie firmy w Krakowie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Osoby zainteresowane i spełniające stawiane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@datacomp.com.pl

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane oferty.