Specjalista ds. sprzedaży programów dla branży budownictwo (zarządzanie kosztami)

Rodzaj pracy: Pełny etat
Liczba wakatów: 1

Firma informatyczna poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży programów dla branży budownictwo (zarządzanie kosztami).

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z jej standardami.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • Obsługi komputera w tym znajomość podstawowych systemowych narzędzi informatycznych, Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Zdolności nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami,
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów,
  • Prace w młodym ambitnym zespole,
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Osoby zainteresowane i spełniające stawiane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@datacomp.com.pl

Administratorem Danych Osobowych jest DATACOMP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (kontakt: ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 24, 30-532 Kraków). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych (adres email: iod@datacomp.com.pl).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 (trzy) miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 (jednego) roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę DATACOMP, w szczególności przez DATACOMP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę DATACOMP, w szczególności przez DATACOMP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane oferty.