Fotorealistyczne wizualizacje

Prosto, pięknie i szybko.

KeyShot jest programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji z modeli 3D. Twórcą programu jest amerykańska firma Luxion. Program oferuje możliwość wykonania statycznych wizualizacji, animacji w postaci filmu oraz interaktywnych modeli 3D, gotowych do umieszczenia na zarządzanej przez użytkownika stronie internetowej. Program działa w środowisku Windows oraz Mac OS.

 

Dowiedz się więcej o programie

 

KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje. KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Nie jest też wymagany specjalny sprzęt. W każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień, bez czekania.

 

 

KeyShot jest programem do wykonywania fotorealistycznego renderingu i współpracuje z programami CAD, których lista jest bardzo długa. Między innymi są to takie programy jak: Alibre Design®, Geomagic Design® SolidWorks®, Rhino®, SolidEdge®, CATIA®, Creo®, Pro/ENGINEER®, SketchUp®, 3DS Max® i inne. KeyShot to najlepsze oprogramowanie do zaawansowanego renderingu modeli 3D.

Przyszłych użytkowników programu zachęcamy do wzięcia udziału w prezentacji oprogramowania on-line.Chętnie odpowiemy na pytania odnośnie programu KeyShot. Obecni użytkownicy mogą skorzystać z pomocy technicznej specjalistów z Datacomp, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania.

Zrezygnuj ze zdjęć

W kilka chwil jest możliwe wykonanie wizualizacji tak dobrej, że większość osób opisze ją jako zdjęcie.

Przedstaw swój projekt

Dzięki zastosowaniu rzeczywistych materiałów oraz możliwości dostosowania oświetlenia, jest możliwe pozyskanie chętnych do zakupu towarów, zanim zostaną wyprodukowane.

Zaprezentuj swoją koncepcję

Podnieś prestiż swoich produktów tworząc instrukcję obsługi i inne materiały pomocnicze w najwyższej, jakości na rynku.

Uwolnij swoją wyobraźnię

KeyShot w codziennej pracy używają również artyści i graficy z całego świata. Program wykorzystuje całą moc obliczeniową komputera, dając najlepsze narzędzie do wizualizacji swoich pomysłów.

Cechy programu

Rendering

Fotorealistyczny rendering odbywa sie w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany wprowadzane w parametrach materiałów, oswietlenia lub kamery sa widoczne natychmiast. Pozwala to projektantom i inzynierom poswiecic wiecej czasu na bycie kreatywnym, a mniej na zmaganie sie z technicznymi problemami i długim czasem renderingu.

 
Animacja

Rewolucyjny system KeyShot animacja zmienia tradycyjne podejście do animacji. Poszczególne ruchy sa nadawane bezposrednio do czesci i kamer, co zmniejsza stopien złozonosci jej tworzenia, jednoczesnie zwiekszajac zdolnosc do wprowadzania zmian. Wszystkie ustawienia, edycja czy odtwarzanie animacji ma miejsce w czasie rzeczywistym.

 
Wirtualne modele 3D

KeyShot XR umożliwia tworzenie wysokiej jakości trójwymiarowych modeli, które następnie można umieścić na stronie internetowej. KeyShot XR jest zintegrowanym, opcjonalnym dodatkiem, kompatybilnym z wszystkimi wersjami KeyShot. Program automatycznie generuje kod, gotowy do użycia na dowolnej stronie internetowej jaką zarządza użytkownik.

 
Rendering sieciowy

System renderingu sieciowego KeyShot, pozwala na efektywne wykonanie oraz zarządzanie procesem wizualizacji statycznych foto-realistycznych obrazów, animacji czy interaktywnych modeli 3D gotowych do umieszczenia na stronie internetowej. Po prostym procesie instalacji, każdy użytkownik KeyShot, może wysłać zadanie do wykonania w kolejce sieciowej.