bricscad
 
BricsCAD jest alternatywą programu AutoCAD w niskiej cenie. To CAD do wspomagania projektowania, który charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością dostępną po niskich kosztach. BricsCAD odczytuje i zapisuje pliki DWG oraz DXF w wersjach do 2013.  Możesz w nim otworzyć pliki z AutoCAD'a i natychmiast rozpocząć pracę nad nimi.

 

Więcej informacji

dds-cad
 
DDS-CAD to zaawansowane narzędzie do projektowania instalacji wewnątrz budynku wykorzystujące technologię BIM. Umożliwia generowanie dokumentacji projektowej poprzez modelowanie informacji o budynku. Branże, w których program funkcjonuje: elektryczna, wentylacyjno-klimatyzacyjna, sanitarno-grzewcza, fotowoltaika.
 

Więcej informacji

4mcad
 
4MCAD jest alternatywą dla programu AutoCAD umożliwiającą otwieranie plików DWG. Zapewnia obsługę poleceń znanych z AutoCAD, jak również stylów (tekstu, linii, wymiarowania), kreskowań itp, obsługuje wczytywanie Lispów (lsp, dll, mnl, tx, irx). Prędkość i stabilność programu jest powodem dla którego tysiące inżynierów i projektantów z ponad 20 krajów wybiera 4M-CAD.
 

Więcej informacji

vvd
 
Oprogramowanie VVD – Visual Vessel Design służy do projektowania zbiorników ciśnieniowych i płaszczowo-rurowych wymienników ciepła. VVD jest programem uznawanym przez Urząd Dozoru Technicznego oraz przez ponad 40 innych jednostek notyfikujących, m.in. TUV, DNV, Swiss TS Technical Services i inne, a grono użytkowników programu VVD – Visual Vessel Design w Polsce stale się powiększa.
 

Więcej informacji

tank
 
TANK to kompleksowy, łatwy w użyciu pakiet oprogramowania do projektowania, analizy i oceny zbiorników magazynowych ropy naftowej. Zapewnia on użytkownikom szybkie i dokładne projektowanie nowych zbiorników, oraz ocenę już istniejących zbiorników. Posiada wbudowane bazy danych, zintegrowane z pakietem, które sprawiają, że łatwo wybiera się dane do analizy.
 

Więcej informacji

CADWorx
 
CADWorx DraftPro jest DARMOWYM, inteligentnym, opartym na AutoCAD® narzędziem do projektowania schematów technologicznych i instalacji przemysłowych, łatwym w nauce i pracy.
 

Więcej informacji

CAESAR_II
 
CAESAR II dokonuje oceny reakcji konstrukcji i naprężeń systemu rurociągów w oparciu o międzynarodowe normy i standardy. CAESAR II jest standardem analizy naprężeń rurociągów.
 

Więcej informacji

PV_Elite
 
PV Elite to kompletne rozwiązanie do projektowania, analizy i oceny zbiorników i wymienników ciepła. Użytkownicy PV Elite mogą zaprojektować urządzenia dla najbardziej ekstremalnych zastosowań i wykonać to szybko i dokładnie.
 

Więcej informacji